Korzyści

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU
Przy współpracy z nami klient może skoncentrować się na swojej dotychczasowej pracy zawodowej. Remont mieszkania czy budowa domu to praca w pełnym wymiarze godzin. Lepiej powierzyć ją specjalistom i oszczędzić swój cenny czas.
W imieniu klienta, na podstawie pełnomocnictwa załatwiamy wszelkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Klient nie odwiedza urzędów. Nie wypełnia wniosków.
Klient nie poświęca czasu na szukanie materiałów wykończeniowych. Wiemy gdzie kupić to czego szuka. W projekcie wykonawczym sporządzamy zestawienia ilościowe. Pomagamy w zamówieniu materiałów, porównywaniu ofert cenowych.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Sporządzenie bardzo szczegółowego projektu wykonawczego jest gwarancją rzetelnej wyceny robocizny przez wykonawcę. Unikamy więc opłat za nieprzewidziane prace dodatkowe.
Na życzenie klienta sporządzamy kosztorys, który pozwoli przewidzieć koszty inwestycji oraz w porę zastosować rozwiązania zamienne, które pozwolą te koszty zracjonalizować.
Dzięki stałej współpracy ze sklepami i hurtowniami budowlanymi jesteśmy w stanie wynegocjować rabaty dla klienta. Niewykluczone, że inwestycja w projekt wnętrza lub domu zwróci się w tej właśnie formie.

KORZYŚCI DODATKOWE

Oferujemy usługę kompleksową. Jest możliwość skorzystania ze sprawdzonej i solidnej ekipy remontowo-budowlanej, z którą pracujemy od lat. Współpracujemy także z profesjonalnym doradcą kredytowym, który sporządzi zestawienie ofert z kilku banków, wynegocjuje lepsze warunki, pomoże zrozumieć treść umowy.
Każdy projekt powstaje w oparciu o realistyczne wizualizacje. Na ich podstawie mogżemy uwzględnić uwagi klienta, wprowadzić zmiany w projekcie. Dzięki temu klient jest zadowolony z efektu końcowego.
Nie forsujemy swoich wizji. Słuchamy uważnie klienta i w projekcie dajemy odpowiedź na jego potrzeby. Jesteśmy w stanie pogodzić rozbieżne pomysły członków rodziny.
Proponujemy rozwiązania, które są przede wszystkim FUNKCJONALNE. Stawiamy na prostotę rozwiązań. Funkcjonalność nie wyklucza estetyki. To, co dajemy klientom jest połączeniem tych dwóch elementów.
Praca ze nami to więcej niż usługa projektowa. To czas spędzony w przyjaznej atmosferze, kiedy razem z klientem budujemy wizję przyszłego domu, mieszkania, siedziby firmy?